Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha lemondok egy rendelést,...

Ha lemondok egy rendelést, van olyan, hogy észre se veszik és nem sikerül lemondani? Media Markt

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, le kellett mondanom egy rendelést, eltelt fél nap és semmi válasz. Tudom, hogy türelmetlen vagyok, de 10 napom van más webáruházból beszerezni vidékre, és nem szeretnék majd kellemetlenségeket a futárral vagy azt hogy bepereljenek...

2017. jún. 30. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategóriáért, de azzal kapcsolatos a rendelésem és jobbat nem találtam.
2017. jún. 30. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot is.
2017. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemcso ***** válasza:
100%
Ha jó címre küldted vissza a lemondásodat, akkor nyugodtan nézzél szét máshol, az email bizonyítja a jóhiszemű eljárásodat az ügyben.
2017. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Ha délelőttig se válaszolnak, akkor mindenképp hívom :)
2017. jún. 30. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
azért*
2017. jún. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!