Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy karórát amiből...

Vettem egy karórát amiből kiszedtem pár szemet, de pont nem jó a méret. Van valami általam nem ismert megoldás?

Figyelt kérdés

Ha még egy szemet kiszedek már szorítja a csuklómat, így viszont egy kicsit lötyög rajta.

Máshogy nem lehet rajta állítani.

Nem vagyok nagy óra mester. Van valami általam nem ismert megoldás a problémám kezelésére?


2017. júl. 5. 10:19
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

A csaton nincs több furat a stift áthelyezésére?

[link]

2017. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen a fajtám nincs :


[link]

2017. júl. 5. 21:15
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Ejha. Gondolom a dizájn érdekében duplázott a zár, mert értelme nincs.

Hát, a saját szíjával nem látok megoldást. Az órásoknak szoktak lenni ilyen szíjakhoz olyan toldó szemek, mainek kisebb a hossza, olyannal elvileg megoldható lenne, de tutira nem lesz neki ugyanilyen színre eloxált darabja.

Sajnos szerintem ezen a szíjcsere is gáz. Ez tényleg egy Armani, vagy valami klón? Csak hogy tényleg kerámia bevonat van-e a szíjon.

Mindegy, ehhez órás fog kelleni.


Egyébként én pl. sosem hordom pont passzentosan az óraszíjat, kicsit lötyögősre állítom.

2017. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem pont ilyen az óra, olcsóbb de Armani.

Nálam is meg épp beleferne az a lötyögés ami van, de jobb szeretném ha paszentos lenne.


Utánajárok órásnál.

2017. júl. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!