Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paysafe card-ról hogyan tudok...

Paysafe card-ról hogyan tudok fizetni, ha két kódom van?

Figyelt kérdés
Ahol lakom psc csomagokban maximum 10ezer forintért tudok vásárolni, de nekem 12-ért kellene. Tehát akkor nekem 2 külön kódot fog adni, egy 2000Ft és egy 10.000ft-osat...Internetes oldalról ha rendelek akkor ott meg kéri ugye a 16 jegyű pint, viszont nekem 2 kódom van, ezeket be lehet írni egymás után vagy nem? Mert egy pin kódra sajnos max 10.000 forintot lehet feltölteni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 5. 21:49
 1/1 anonim válasza:
Szia! Igen,ha 12000ft-ot kér, akkor ha beírod utána kérni fogja a maradékot tehát beírod a 10ezresre és utána kidob még egy mezőt és ugyanúgy beírod a másikat utána ha elég (ha 12000) akkor elfogadható,ennyi.
2017. aug. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!