Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért merül le az egerem 1-3...

Miért merül le az egerem 1-3 nap alatt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mióta megvettem az egerem, hogy 3 naponta cserélni kell elemet, mert az alsó fény eltűnik, és nem lehet irányítani, beletettem újat aztán jó volt, rá 3 nappal megint akadozott és eltűnt a fény.. Ezt még megcsináltam 2x aztán elegem lett.. Észrevettem azt hogy ha beleteszek egy teljesen új elemet akkor nem meríti le teljesen, tehát kivettem a másik vezetéknélküli egérből az elemet beletettem ebbe, és a "lemerült" elemet beletettem a másik egérbe, ott jól működött..


Nem értem mi lehet a gond? Trust gamer, vezeték nélküli egér. Próbáltam újra belerakosgatni az elemeket hátha jó lesz de mégsem.


Úgy hallottam, kb. egy elemnek félévig ki kellene bírni, a másik egér 1 éve megvan és nem volt még elemcsere.

Kb. naponta 5-6 órát használom az egeret.


Van rajta garancia, egy próbát megér ha elvisszük?



2017. júl. 6. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és, ma is tettem bele egy új elemet délután, eddig bírta, azért írtam most.
2017. júl. 6. 00:26
 2/4 Pukifroccs válasza:
Az egy szer fix , hogy nem jo valami :D , az egerben a baj , fogadok :D.. Nem megoldas , hogy veszed , veszed es veszed.. vidd vissza.. nallunk is ez volt , vettunk egeret , de abban nem mukodott a bal egergomb ... 4x vissza vittuk.. vidd vissza , ha a kicserelt se jo , vegyel masik fajtat.. esetleg az elemben van a baj? ugyan olyanokat vettel?
2017. júl. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemcso ***** válasza:
Rossz az egér, vidd vissza.
2017. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen más elemek voltak benne.
2017. júl. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!