Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptop felelne meg...

Melyik laptop felelne meg nekem? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Videó vágásra használná,ha a Sony Vegas,vagy más videószerkesztő futna rajta,azt nem bánnám,üzleti ügyintézésre,blog írásra,fényképek tárolására kellene hogy alkalmas legyen. Nem szeretnék csúcskészüléket. kezdő középkategóriával megelégednék,ami elvárásaimnak megfelel.

2017. júl. 7. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
...
2017. júl. 8. 13:42
 2/3 anonim válasza:

nemtudom hogy most milyen országba laksz majd azt írd le és küldök laptopot (link). Na akkor szerintem neked egy i5 proci (tök mindegy milyen) gtx 960 2gb ssd 120

benchmarkok (nem tudom mi az magyarul xd)

gta 5 - magas 50-60

videó vágás- kb 20 perces vidi 30 perc nem vagyok biztos ebbe :/

na ennyi és várom a válaszodat mert szeretnék linket küldeni ami olcsó és megéri (nem használt)

2017. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziiii! Magyar vagyok!
2017. júl. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!