Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik ezek a póznák Budapesten...

Mik ezek a póznák Budapesten a rakparton, amiken ilyen szürke-fehér dobozok vannak?

Figyelt kérdés

Mit mérnek vagy mik ezek? Pl. az Erzsébet híd budai hídfője alatt a Szent Gellért rakparti járdán is telepítettek ilyet, de végig egy csomót. Rendes póznát építettek a járdába, tehát nem hiszem, hogy ideiglenes eszközök.


Mik ezek?


Kép sajnos nincs róla.



2017. júl. 7. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj öcsi hogy kép nélkül eléggé leszűkül a válaszolók tábora. Nem véletlen nem válaszolt senki. Keríts képet.
2017. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#2 Mi bajod van neked? Normális vagy?
2017. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na öcsi-pö.csi szereztem neked képet hogy tudjál okoskodni, de mivel üvölt rólad hogy hülye vagy mint a seg.g ezért túl sokat nem várok tőled.


Sejthettem volna, hogy egy közlekedésmérnök helyett valami okoskodó faxkalap fog beszólni, de mivel ért már meglepetés ezen az oldalon, ezért gondoltam lehet rá esély.



És akkor a kép:


Szerintem mondjuk te a póznát sem ismered fel, ami a kütyüt tartja, akkora sötét vagy. Ja, és ne a villanyoszlop nézd...


[link]

2017. júl. 10. 01:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Talán valami időjárás figyelő kütyü, szélmérő, hogy a Parlamenttel szemben lévő ugrótoronyban lévők ne legyenek veszélyben, ha jönne egy vihar, de ez csak tipp.


2006-ban is nagy vihar volt augusztusban, meg két éve is.

2017. júl. 10. 01:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülye fasz...
2017. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik ez az ingyen wifi lesz.


[link]


Ingyenwifi, amíg a szem ellát


Az egyszerű halandó számára a beruházáscsomag legjelentősebb és egyértelműen legnépszerűbb része a nyilvános és ingyenes wifihálózat kiépítése. Budapesten nemcsak a vébé 4 helyszíne kapott ingyenes wifit, de ismereteink szerint

a Batthyány tértől a Margit hídig, majd a pesti oldalon a hídfőtől indulva egészen a Duna Arénáig végig ingyen netezhet majd a közönség,


sőt részben vagy egészben (erről nem kaptunk pontos információt) a Margitszigeten is.

2017. júl. 12. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!