Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Délután szereltem fel egy új...

Délután szereltem fel egy új mozgásérzékelős led fényszórót több óra után sem alszik ki, állandóan világit, a potmétereket különböző állásba tekertem, de nem reagált rá, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj hogy össze vissza tekerted.

Mindegyiknek meg van a funkciója, azoknak megfelelően kell állitani. Nálam 3 van.

Az egyik a sötétedés mértékének lehet , hogy milyen sötétkor kapcsoljon. A másik az idő hosszát, mig egy pedig a nagyságnak, méretnek megfelelően.

2017. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de óra várakozás után próbáltam állítani a potmétereket a műszaki leírás alapján, plusz még rákerestem a neten de nem változott ,lehet hogy a mozgásérzékelő hibás?
2017. júl. 11. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De azt tudd hogy ezek nem mozgás érzékelők, hanem a test hőjére kapcsol. Mert nekem is az ajtót kinyitom sarkig , meg becsukom és nem reagál. viszont a kéz fejemet kidugom rögtön kapcsol.

Olyan nem lehet a tiednél hogy a műanyag állitó csavar vége esetleg ki akadt vagy letört.?

2017. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!