Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szabad egy napra...

Miért nem szabad egy napra sem az eszközben hagyni az ceruzaelem aksit?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert szabad.

A kérdésed valótlan állítást tartalmaz.

Számtalan eszközben hetekig, hónapokig benne van az akku.


Ugye életszerűtlen lenne egy távirányító vagy vezeték nélküli egér esetén, hogy használaton kívük kikapkodjuk belőle az elemet? Vagy akár egy zseblámpából, lejátszóból, multiméterből, stb...

2017. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, de épp most basztak le egyetemen h egy robotban egy napra benne hagytam az elemet.
2017. júl. 14. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mindössze azért mert a robotnak üzemen kívül is van fogyasztása és csak leszívná?

Csak azért merült fel bennem mert nekem van egy alap Samsung digitális fényképezőgépem és abból is ki kell szednem az aksit mert kb.1 hét alatt leszívja,-pedig kikapcsolva csak arra kell a delej hogy az időt és a dátumot megjegyezze-azt nem tudom hogy csak ennek f.gépnek hibája-e vagy mind ilyen.

2017. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lehet
2017. júl. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!