Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 15 évesen elektromos cigi?

15 évesen elektromos cigi?

Figyelt kérdés
Régebb cigiztem(napi max 2 szál, de olyan is volt amikor egy sem.) Ki próbálnám az elektromos cigit 4mg vagy nikotinmetes liquidet vennék hozzá... Ez mennyire káros, károsabb a rendes ciginél? Útálom a rendes cigit az íze miatt, de mégis kívánom... Ezért szeretném megpróbálni az elektromost, ott mégis választhatok külömböző ízek közül...

2017. júl. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekel engem is:D
2017. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem károsabb a rendes ciginél. Az, hogy neked mennyire jön majd be, csak akkor derül ki, ha már megpróbáltad.
2017. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Minek? Még tököd sincs, tojáshéj meg a seggeden. Ne ezzel feltűnősködj, hanem érettségizz le. Ez legyen a prioritás, vagy bukj meg, és ne hisztizz.
2017. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem káros annyira, mivel nincs égéstermék. A cigi azért káros annyira mert a az égés alatt/után kátrány keletkezik, ami pedig rendkívül káros, de ezt gondolom nem kell ecsetelni. Szerintem ha már e-cigi-t veszel, akkor nikotinmentes cuccot rakj bele, és szokj le róla. :) Vagy ha már sokáig szívtad a rendes cigit, akkor először "nagyobb" adagnyi nikotin legyen benne, aztán ezt csökkentsd, fokozatosan, amíg el nem érsz a nikotinmentesig, és le nem szoksz.
2017. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, 3. tanuló vagyok, nem feltűnősködök, hiszen rarjtam és 2-3 barátomon kívűl senki sem tudja hogy cigizek.
2017. júl. 18. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjál már EGY okot amiért ezt akarod csinálni?

Csak egy okot !!!!

2017. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval elmondom: NIKOTIN.
2017. júl. 19. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nem kellene cigizned(meg utána se természetesen). Szokj le még nem késő, most még könnyen le tudsz, te utána nagyon-nagyon nehéz lesz.
2017. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kis 15 éves nikotinfüggő

Ez röhelyes!

2018. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!