Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha lementem valaki képét a...

Ha lementem valaki képét a Facebookról vagy az Instagrammról, ugye nem kap róla értesítést?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de miért nem használsz képmetszőt?
2017. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Dehogynem. Még azt is kiírja neki, hogy ki és mikor mentette le a képét, sőt azt is, hogy hova.
2017. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még régebben olvastam ilyet, hogy az Instagrammon bevezetik, hogy kiírja ki mentette le.

Mi az a képmetsző?

2017. júl. 19. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz Google-t?
2017. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet a mentést és a nézegetést elkülöniteni, max ha van külön letöltő gomb. Ha meg külső képmetsző szoftvert használsz, vagy csak egy print screent tolsz, még bajlodni se kell az insta forráskódjával.

(Nincs instám, ha netán bejelentkezve lenne mentés gomb)

2017. júl. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.Ádám válasza:
Nem kap. Egyetlen esetben kap: Instán van az a privát chat (Direct). Ha az ott kapott képről képernyőmentést csinálsz, arról viszont kap a másik fél értesítést.
2017. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!