Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha olyan drónt csinálok...

Ha olyan drónt csinálok amihez nem nell akmulátor tehát ingyenenergiával müködne akkor villág megfogváltozni ée orási üzlet lenne belöle a világnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 12:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja hogy nics ingyenergia az téved megépitem és piacra szeretném domni már tudom hogyan kezdjek neki
2017. júl. 20. 12:35
 2/17 A kérdező kommentje:
Még ingyenergia aoutót is csinálok meg ingyenergiával müködö repülügépek tehát olyant ami nem kell üzemanyag
2017. júl. 20. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket csinálsz akkor te is épp úgy titkolni fogod mint például a németek a vélhetően szintén ingyenenergiával működő korong alakú repülőiket.

Amíg bizonytalan voltam abban hogy lehetséges-e az ingyenenergia vagy csak legenda, addig én is fűnek-fának beszéltem róla. De ma már hallgatok, gondolom kitalálod miért. Nagyobb üzlet eltitkolni az ilyen energiaforrásokat. Ha mindenkinek lenne egy házi erőműve, akkor hova raknák a fogyasztásmérőket? És mire tennének alapdíjat meg ÁFA-t? Vagy mi lenne a paksi nagy üzlettel, amiből számos magáncég remél meggazdagodást?

2017. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Te tévedsz, picigyerek. Nincs ingyenenergia.

Majd ha építettél egy sima buta asztali ventilátort az "ingyenenergiával", akkor szólj.

Nincs önmagába dugott, piezo gyújtóval beindított áramtermelő hosszabbító, nincs csak állandó mágnesekkel felépített örökmozgó motor.

Szerintem a kérdés nem is komoly, csak egy unatkozó troll lehetsz.

2017. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Na, már megjelent az első idióta konteo-hívő válaszadó. Korong alakú német antigtavitációs repülő, és társai...

De az is lehet, hogy csak a kérdező másik regisztrációja, nem akar egyedül hülyének tűnni, ketten már könynebb.

2017. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előbb a helyesírást tanuld meg.
2017. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én még egy akmulátoros drónt sem láttam:O

Egyébként, ha mégis sikerülne ilyet csinálnod, szerintem nem sokáig élnél...bár a tudomány jelenlegi állása szerint úgyis lehetetlen.

2017. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezdődhetne már az iskola..
2017. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ée az is orási üzlet lenne ha az akmulátort vízbűl kivett zokszigénnel tőtenéd... :D


Viccet félre téve:

Ha napenergiával üzemelő, szuperkondis megoldáson gondolkozol, akkor talán lenne pár elveteműlt zöld csávó, aki megvenné.


De szuperkondival helyettesíteni az akkut méretigényes. Plusz szükséges lenne egy szép méretes napelem. Ami viszont nem könnyű. Így talán a tömeget héliumtöltettel kellene balanszírozni.

Szóval leginkább egy torz Zeppelin -re hasonlító "repülő alkalmatosságot" tudnál csinálni...


Hm... Milyen jó is volt komolyan végiggondolni a hülyeséged...

2017. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már 150 éve ingyenenergiát használok, de titkolom mert egyszer meg akartak ölni miatta.
2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!