Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van rossz íze az e-liqui...

Miért van rossz íze az e-liquidemnek?

Figyelt kérdés

Egy kangertech subox mini szettet használok és RBA fej van benne. Magamnak huzalozom (Ami ízesített huzal) és azt vettem észre, hogy eléggé furcsa, kellemetlen íze van a liquidnek. Magamnak keverem. 50%-50% VG-PG 10ml-be 15csepp aroma.

Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy miért lehet ilyen kellemetlen az íze?

Nemrég huzaloztam és vattáztam újra(kb 2napja) Esetleg valamelyik hozzávaló megromolhat?



2017. júl. 25. 17:16
 1/4 anonim válasza:
megtortenhet hogy a vattad nem a legjobb minosegu. Vagy esetleg tul keves/tul sok vattat tettel bele. A liquid hozzavaloi nem romlanak meg konnyen ,szoval ha nem tartottad kint a napon 40 fokban akkor valoszinu hogy a vatta nem volt tiszta vagy a fentiek lehetnek a baj.. Mindenkeppen a vatta a ludas. esetleg rosszabb minosegu vattanal lehet h van egy kis "vatta" ize egy ket napig.
2017. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vattám az egy alap Japán vatta, kb minden külföldi és belföldi videóstól ilyet látok és a boltokban is ezt ajánlották (meg csak ez volt). Esetleg akkor az mégsem olyan jó?
2017. júl. 25. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A japán vattával hasonlóan jártam én is. 1-2 napig jó volt, de utána szinte minden íz egyformán rossz volt.

Ajánlom a cotton bacon vagy Vapers Choice Cotton-t.

2017. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire sokat számítana a vatta? Azt hittem, hogy a VG vagy PG megromlott
2017. júl. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!