Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elindítani a...

Hogyan tudnám elindítani a Just Dance-t a Smart TVn?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég találtam rá a Just Dance-re. Barátnőm is mondta,hogy próbáljuk ki együtt. A gépem éppen bedobta a törölközőt,és felmondott,tehát már csak TVn tudnám elindítani. Akárhogy próbálom egyszerűen nekem ez nem megy. Eltudná nekem mondani valaki pontosan,mit hogyan kell tennem?

Igen a telefonomban már meg van az applikáció,csak tovább már nem tudom. Válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 26. 12:30
 1/1 anonim válasza:
A Just Dance-hez nem smart TV kell. Az egy XBOX-os játék. Az applikáció pedig akkor kell,ha nincs kinected(az ilyen kamera az xboxhoz)és a telefonodat fogja érzékelni a konzol,miközben táncolsz. Az lenne a legjobb,ha utána olvasnál.
2017. aug. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!