Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elszeretném mesélni hogy...

Xiro1997123 kérdése:

Elszeretném mesélni hogy jártam a minap, vásároltam az E. italnál egy terméket ami rá 1 hónapra meghibásodott, visszavittem garanciába elküldték szervizbe ami 5 hét volt, erre vissza jött ugyan az a rossz termék amit visszaküldtem?

Figyelt kérdés

Semmit nem csináltak vele, ugyanúgy nem müködik?

Valaki esetleg járt már így? Ilyenkor mi a teendő?


2017. júl. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Felvenni ismét a kapcsolatot, közölni hogy a probléma továbbra is fennáll.
2017. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így jártál. Nem otthagytam nekik a vackot 2 percet tudtam használni és vettem mashol jot.
2017. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De basszus,akkor ujra várjak 5 hetet hogy hátha sikerül orvosolni a problémát??
2017. júl. 28. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogilag 2x sikertelen javítás még belefér. A harmadiknál már van lehetőséged árengedményre, cserére vagy elállásra.

Illetve ha a vásárlástól számított harmadik napon belül jelezted a problémád és nem tudták kijavítani, akkor kicserélést kérhetsz.

2017. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remek,akkor várhatok még 1 hónapot:/
2017. júl. 28. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban.
2017. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nem a bolt hibája hogy elromlott.

2. Nem a szerviz hibája hogy amikor ott volt a terméked, nem sikerült a jelzett hibát reprodukálni, javítani.

3. Emberek dolgoznak mindenütt, bárki benézhetett bármit.

Dokumentáld minél részletesebben a problémád és az előfordulás körülményeit. Ha lehet készíts róla fotót, videót.

2017. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!