Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10en hogy lehet...

Windows 10en hogy lehet átállítani, hogyha valamit bedugok a jack-be, akkor be lehessen állítani, hogy milyen funkciót lásson el?

Figyelt kérdés
Mikor először fülest dugtam a laptopom jackjébe(amiból csak egy van) kihozta, hogy mi legyen, mikrofon, fejhallgató, stb, én hülye pedig rányomtam hogy fejhallgató legyen, és hogy jegyezze meg a döntést, és többet ne jöjjön fel ez az ablak. Csak azóta már másra is akarom használni pl mikrofonra, csak amikor bedugom akkor fejhallgatóként érzékeli és nem működik. Valaki tudna segíteni hogy hogy lehetne átállítani ezeket?

#PC #laptop #widnows10
2017. aug. 1. 14:19
 1/2 Captain Logic ***** válasza:
A fejhallgatódom egy vagy két jack van?
2017. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy, hát igazábol az egy füles, amiben van mikrofon is, és annak használnám a mikrofonját, csak egyből fejhallgatóként fogja fel a gép és nem a füles mikrofonját használja hanem a laptopomét(ami el van romolva)
2017. aug. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!