Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad-et megéri használtan...

Ipad-et megéri használtan venni? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne egy teljesen újat venni, vagy azzal sincs baj, ami használt (kívülről jó állapotúnak bemutatott)?


Ha megéri használtan, melyik típusa lenne a legjobb? (Kapcsolattartás, főiskolai dolgok intézése, tanulás végett lenne rá szükségem.)


Előre is köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!



2017. aug. 2. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első kérdésem az lenne hozzád, hogy mennyit szánnál rá? A második pedig, hogy laptop mellé, vagy laptop helyett szeretnéd használni?


Ha laptop mellé, akkor szerintem felesleges lenne teljesen újat venni, mivel egy új minimum 100 ezer forintnál kezdődik, az meg majdnem egy belép szintű laptop ára.


Ha laptop helyett tabletet akárnál, az meg picit necces. Mármint nem lehetetlen, de ahhoz jól jön pár kényelmi kiegészítő, pl álló tok, bluetooth billenytűzet, külső akkumulátor, így szerintem olyan 160-170 ezer forintál kötnél ki, és akkor még nem is kérdeztem, hogy milyen programokat szeretnél rajta használni. Elvileg a Microsofot Office rajta van, de pl programozói, esetleg építészmérnöki programok meglétén kédelkednék.

2017. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod! :)


Laptop mellett szeretném használni, nem laptop helyett, így nagyon sokat nem akarnék rá szánni, amennyiben ez lehetséges.


Óvodapedagógusként szerintem nem nagyon lesz szükségem programozói vagy mérnöki programokra rajta. :D

2017. aug. 4. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra (3-4 évre) szeretnél egy erősebb tabletet, akkor érdemesebb lenne az új 9.7-es Ipadet megvásárolnod. A 10-es modellt nem ajánlom. Esetleg még a Ipad mini 4-et.
2017. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!