Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindig tvt használok és. M1...

Mindig tvt használok és. M1 m2 dunán m4 sporton nincs jel de valamikor van a töbin van mindig mit csináljak? Szoba antenám van hozzá.

Figyelt kérdés
Irjatok privátban mert itt az oldalon alig vagyok fent. vargacsanad18@gmail.comerre írjatok. Köszönöm

2017. aug. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetőantenna kellene a stabil vételhez. Átmenetileg kísérletezz a szobaantennával. Másik hely,forgatás, hátha van jobb pozíció.
2017. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendes antenna kell hozzá.
2017. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Net-en kilehet keresni a mindig tv-hez mi és hogy kell. Ird be és utána utca házszám szerint megadja hogy merre kell forgatni és milyen antennát.
2017. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amigo81 válasza:

4 éve használok szoba antennát. Az Euronics-ban vettem a TV-t és hozzá szoba antennát. Vadonat új Thomson, 43db erősítés, az eladó szerint a legszuperabb és nem is volt olcsó... Három évnyi kínlódás, küszködés, agyrém: ha az RTL, TV2, M2 jött rendesen(nem tökéletes, de nézhető), akkor a többi nem, vagy fordítva. Egy max két napig jött rendesen, aztán megint kockásodott zavarta valami.. Kész agyrém... A Harminckettesek terén lakom, 1emelet, busz troli 5percenként. Hívtam szakit, azt mondta valószínűleg alacsonyan lakom, nagyon gyenge a jel és a forgalom sem kedvez... Javaslata kültéri antenna = 15000. A kültéri antennának nincs helye, nem tudom hova tenni. Ragaszkodtam az esztétikus beltéri antennához. Majd az egyik haveromtól, forrasztó híján hozzám került egy szobaantenna, elszakadt az adapter vezetéke. Megforrasztottam, gondoltam rádugom a TV-re. Philips SDV3220/10, 12db erősítés, régi már nem is forgalmazzák...


Rádugom a TV-re, ZSÍR KÉP MINDENHOL!!!


Érdekes, mert a Thomson antennával a TV kijelzője a csatornákon 4-5 egységet is mutatott, tehát erős volt a jel, mégis kockásodott.. Ezzel a Philips antennával csak 1 esetleg 2 egységre értékeli a jelet, de jó a kép mindenhol...


A helytelen antennaválasztás megkeseríti az életed!!! :-)))

2017. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!