Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért romlott el a mikrofonom?

Aewy99 kérdése:

Miért romlott el a mikrofonom?

Figyelt kérdés

Reggel még jó volt a mikrofonom, beszéltem is az egyik haverommal ts-en de amikor később este akartam már ts-en beszélni nem is észlelte a hangom, próbáltam már mindent a ts3 beállításain belül és a win7 Hang beállításoknál is..

Füles márka : uRage SoundZ és usb csatlakozós a mikrofon meg a füles bal oladlán lévő jackdugóba csatlakozik..



2017. aug. 5. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ha valami elromlik, akkor az egyik percről a másikra romlik el…
2017. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval most az van, hogy egszer jó, egyszer nem.. Teljesen nem értem az egészet másik pc-n rendesen mőködik ezen mege gy miki sem akármit állítgatok nem jó.. Van amikor érzékeli utánna meg nem, és újra kell indítani a ts-t meg ilyenek de mostmár ez sem mőködik .. Ki sem tudom következtetni azt hogy ez mi a szar mivel egyátalán nem függenek össze ezek a dolgok és kicsit sem logikus..
2017. aug. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!