Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem a napokban Ebayről...

Rendeltem a napokban Ebayről két ledes óra készletet, de mikor összeraktam az egyik teljesen jó, a másik csak a hőmérsékletet írja ki, minden másra csak össze-vissza kiír valamit. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Innen vettem:

[link]



2017. aug. 5. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik hibás, ez egyértelmű. Készíts fotót (vagy videót, ha az jobban bemutatja, a videót Nem Listázott videóként töltsd fel a Youtube-ra), vedd fel a kapcsolatot az eladóval, jelezd, hogy sajnos az egyik termék hibás lett, fotót mellékelni, Youtube-linket bemásolni – és ha az eladó normális (és ez annak tűnik, 8000 eladás, 98%-os elégedettség), küldeni fog másikat, vagy végső esetben visszaadja a rossz példány árát. Te is jelezheted, hogy melyiket szeretnéd.


Általában mindent meg akarnak tenni azért, hogy elégedett légy. A legrosszabb esetben a Paypalon kell egy Debate-et indítani, és ha az sem zárul eredménnyel, akkor a Paypal elé kell vinni az ügyet (egy kattintás), és akár erővel is visszaadatja velük a pénzt.


De szerintem itt simán csak újat küldenek majd neked.

2017. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!