Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Bluetooth-os...

Vettem egy Bluetooth-os headsetet, viszont a windows szerint le van választva. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy Sony, bluetoothal működő headset. Vettem hozzá adaptert, hogy a windows megtalálja, ami sikerült is, viszont nem működik. Gondoltam a Hang beállításoknál beállítom alapértelmezettnek, viszont észrevettem, hogy le van választva, mármint azt írta. Windows 7-em van, telefonon és a win 10-es laptopomon megfelelően működik.

2017. aug. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a Bluetooth verzióját a Win7-es gépeden. Ha a headset csak mondjuk 4.0-s Bluetooth-szal megy, de az a géped csak mondjuk 2-essel vagy 3-assal rendelkezik, akkor úgy nem fog menni.


Aztán az is lehet, hogy a Win7-ed béna. Mindenképpen ajánlott a Win10-et használni ma már, csak a 4 GB RAM-ra kell ügyelni, az kell neki.


Addig is a Bluetooth-os eszközök felderítésénél próbálkozz, hátha csak noszogatni kell, hogy méltóztasson csatlakozni a headsetre.


Apropó: párosítás. Ha az egyik géphez párosítottad, akkor nem tudod párosítani a másik géphez, csak ha lecsatlakoztatod az elsőről. Erre is figyelni kell.

2017. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálkozom a windows 10-el.
2017. aug. 13. 00:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem vált be, viszont legalább hangot már ad, csak a probléma, hogy 2 "verzió" van. Az egyiknél a hang minősége nagyon rossz, mintha víz alatt hallgatnék valamit, a másiknál jó a minőség, csak rohadtul szaggat. Másik adapterrel is próbáltuk, és ugyan ezt csinálja.
2017. aug. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!