Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok parancsot beállít...

Rednox kérdése:

Hogyan tudok parancsot beállítani a G1;G2;G3;G4;G5 billenytűkre Kolink KBV8 billenytűzetnél?

Figyelt kérdés
A mai napon érkezett meg a billentyűzet,és arra szeretnék választ kapni hogy CSGO-ban hogy tudok rá műveleteket bindelni. Tudom,REC gomb lenyomásával lehet rá beállítani műveleteket,de nekem nem olyan kéne hogy vissza,stb hanem pl "bind "0" "buy ak47; buy m4a1" . Be lehet állítani hogy úgymond rendes billentyűnek érzékelje,nem pedig csak programozható "nem létező" billenytűnek? Ezt az egészet úgy gondoltam hogy például bind "G1" "buy awp" vagy valami ilyesmi. Ezt meg lehet csináni,vagy csak olyan műveleteket lehet beállítani rá ami alap funkció?

2017. aug. 7. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!