Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudok megnyitni...

BuszSTOPhun kérdése:

Segítség! Nem tudok megnyitni alkalmazásokat!?

Figyelt kérdés

Először:arréb mentem egy szobával a szokásos helyről, ahol szoktam használni a laptopot.

Mikor elindítottam valami hiba üzenet jött fel(valami olyasmi, hogy nem biztos, hogy minden betöltődik)

Aztán beléptem és letörlődött pár alkalmazás a gépről(többeközt a google chrome)és mint, böngésző a firefox maradt meg.

letöltöttem a chrome-ot és azt vettem észre, hogy jobban, fut.Majd, hogy működjön (pl:az inda video.feltettem rá egy bővítményt ugyanis néhány hónapja már alig töltött be veboldalakat)Gondoltam:hamár jobban fut lehet, hogy elbírna néhány játékot.

Majd letöltöttem a bluestacks-et de nem indult.

aztán a warface-t de valami videókártya hiány miatt nem indult el

Végül a steam-el próbálkoztam de az sem sikerült.

Ezután visszamentem a megszokott, helyre ahol a gépet használni szoktam.(úgy gondotam elleszek letöltött játékok nélkül is, főleg, hogy már videót is tudok nézni ráadásul gyorsabb is lett.

DE, sajna nem indult a chrome.Kipróbáltam pár, most letöltött dolgot is, de nem működött.Kikapcsoltam és akkor sem működött(természetese bekapcsolás után se)


egy alkalmazás elindításánál mintha arra lettem volna figyelmes, hogy amint megnyitom magától bezárja.(a firefox ami eredetileg rajta volt működött)


Próbáltam Még:

-újra telepítettem az alkalmazásokat

-+2 fajta mód elindítani őket

-másik fajta alkalmazást kipróbálni



egyik se járt sikerrel.



2017. aug. 9. 01:07
 1/3 A kérdező kommentje:

+elfelejtettem:-Windows xp fut(eddig egyszer sem volt baj)

-ez előtt hónapokkal volt egy eset amikor letörlődött az op rendszer, de ez minden file megkerült(viszont most azok is eltűntek)

2017. aug. 9. 01:11
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Vezérlőpulton meg kéne nézni a rendszerben a hardvereszközöket, szerintem elveszett egy kupac drivered.

Annak is lehet több oka, például enyhén döglődő XP, vinyó, vírus stb.


Miután ellenőrizted, hogy minden hardvereszköznek rendben van-e a drivere és minden oké, vírusod sincs, kéne egy vinyó tesztelő program, ha az is jó, akkor a legjobb, ha újrarakod az XP-t és utána próbálkozol tovább.

2017. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor hogyan nyitottad meg a google/firefox-ot?
2017. aug. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!