Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Mi a baja tabletemne...

Segítség! Mi a baja tabletemnek? Sürgős

Figyelt kérdés

Napok ota a tabletem (Lenovo tab2 a7 20f, Android 4.4.2, másfél éves) ha be van dugva tölteni, nem telik, pedig nem is hasznalom közben, de jelzi a töltés ikont, , vagy merül közben, akkor is, ha ki van kapcsolva. Néha tudom tölteni egy ideig, tegnap sikerült maxra, de hamar lemerült, pedig csökkentettem a fényerőt is. A toltoknek érintkezési hibájuk van, de egyikkel sem megy, sokat próbáltam. Letoroltem rengeteg alkalmazást, mindent kiprobaltam, de nem telik, csak merul , vagy tartja a szintet kis ideig. Sok helyen is utánanéztem, letettem pihenni, ugy sem oldódott meg. Ejjelre egyszer bedugtam, 38 százalékon volt, lemerült 10re úgy, hogy közben ki volt kapcsolva, és allitolag telt. Nagyon elegem van!

Segítsetek légyszi ! Mi lehet a gond? Esetleg a hard reset mogldana?



2017. aug. 9. 12:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha töltöm egy alkalmazassak kitorlom a háttérben futó alkalmazásokat, kikapcsolom a wifit stb
2017. aug. 9. 12:44
 2/2 desconocido válasza:
haldoklik az aksi, csere.
2017. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!