Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ingyenes, online...

Tudtok olyan ingyenes, online animátorprogramot, amivel tudok animációs kisfilmet csinálni?

Figyelt kérdés

Nem kell semmi extra, legyen ingyen, online, jó.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2017. aug. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Online nincs, csak max gif készítő, de az kevés egy kisfilmhez, muszáj letöltened egyet, mint pl. a Pencil2D.
2017. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez jó? Van vele 'élményed', tapasztalatod?
2017. aug. 14. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ingyenes programot használok, úgyhogy közvetlenül nincs. Nem kifejezetten profi program, de megvan benne az, ami egy ingyenes programnak szüksége van. Kezdőknek való, tanulni jó vele, később viszont érdemes átállni egy komolyabbra (amik többnyire fizetősek). Viszont úgy hallottam (de nem néztem még utána a dolognak, úgyhogy nem tudom, hogy igaz-e), hogy az Adobe Flash a régi verziókat (Adobe Flash CS3-ig bezárólag talán? Tényleg nem tudom) ingyenessé tette. Én még anno azzal kezdtem tanulni, és nagyon szerettem, ha nem sajnálod rá az időt, esetleg járj utána. A Pencil2D-nél komolyabb, de ha nincs más, akkor tényleg jó kiinduális pont a Pencil is.
2017. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt így kifejtetted! Sokat segítettél!
2017. aug. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!