Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Mi lehet a baj?...

Mitől van ez? Mi lehet a baj? (Többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja kezdődött. Játszottam a gépen, aztán egyszer csak elsötétült a kép, a monitor kiírta, hogy VGA no signal. Ezt követően nagyjából 5-10 percenként eljátszotta ugyanezt. Gondoltam a videókártyával lesz a baj, ezért vettem egy újat. De most így 1 hónap után új videókártyával is ugyanezt csináltam. Letöltöttem a legegyszerűbb játékot, a Minecraftot. De 2 nap után ennél is elkezdte ezt és nem tudom mi lehet a baj. A H1Z1:King of the Killnél, a CS:GO-nál, az Infestation : The NewZ-nél és a Skyrim-nél is ugyanezt csinálja. Csak játék közben megy el a kép.


CPU: Intel Core 2 Quad Q9400

Ram: 8 GB

GPU Nvidia Geforce GTX 1050 Ti



2017. aug. 16. 14:57
 1/1 anonim válasza:
Ha asztali géped van akkor szedd szét és ellenőrizd a csatlakozókat belölről,ha így sem jó akkor RAM hiba lesz mivel a alaplapod gyártója nem támogatja a RAM típusát,meg tudod nézni az alaplapoddal működő RAM típusokat a alaplapod gyártói weboldalán.Ha stimmel a RAM az alaplappal akkor egyszerően vegyél egyúj processzort mert a jelenlegi régi nem támogatja a új,1050 Ti-t
2017. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!