Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A WACOM Intuos Comic és Art...

A WACOM Intuos Comic és Art között mi a különbség? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Különbség igazán nincs, talán csak színben térnek el, ha jól tudom. Ugyanazt tudja mind, ami változhat, hogy más programot adnak ajándékba. De ugyanúgy tudsz képregényt rajzolni az Art-tal, mint sima rajzokat, és ugyanígy a Comic esetében. Tényleg csak az ajándék program különbözik, amit a Driverhez adnak.
2017. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval igazából az ajándék programok is körülbelül ugyanazt tudják?
2017. aug. 20. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, azok teljesen különbözőek, gyakorlatilag ez a lényeges különbség ezek között az Intuos márkák között. A Comic-hoz valamilyen kifejezetten képregény készítéshez használható programot fogsz kapni, az Art-hoz meg kifejezetten rajzosokat (tehát valószínűleg nem tudsz olyan precíz szövegbuborékokat csinálni az Art-os programokban, mint a képregényes programokban, most mondtam egy példát, azt nem tudom névszerint, hogy mihez melyik programot adják, csak azt, hogy különbözőt adnak mindegyikhez). Úgyhogy igazából teljesen mindegy, hogy melyiket veszed meg, a programot te magad külön is megszerezheted, csak ha nem akarsz program után kutatni, és látod, hogy az egyik tablet pont azt a programot tartalmazza, amelyikre vágysz, akkor azt vedd meg.
2017. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. aug. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!