Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tudtok az elektromos...

Mit tudtok az elektromos cigirol? Hogy mukodik, ill. Lehet mindenfele dohany nelkul hasznalni?

Figyelt kérdés

Venni szeretnek egyet, de nem leszokas celjabol, nem dohanyzom, viszont szeretnek szorakozni a fusttel, nem ilyen kicsi egy szal e-cigirol irok, hanem aminek van ilyen foggantyuja aminek jo nagy fustje van, ezt hogy kell uzemelni, es karos? Minden dohany nelkul nikotin meg egyeb karos anyag nelkul lehet mukodtetni?

Egyebkent a vizipipaval allnek inkabb le ha ez bevallna.. tehat?


2017. aug. 20. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem szobatársam e-cigizik, nem sokat tudok róla.


Liquid-et kell bele venni, ez különböző ízesítésben van, illetve van belőle nikotinmentes ie, meg nikotinos is.


Nikotinmentesből is van ezerféle íz.


Üzemelni úgy kell, hogy feltöltöd, majd bekapcsolod, és beleszívsz.


Egyébként amit kifújsz az nem igazán füst, inkább ilyen gőzszerű valami.

De ehhez nem kell hatalmas e-cigi, egy olcsóbbal is lehet "füstkarikázni"

2017. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a leszokás/átszokás a cél akkor én bele sem kezdenék. De ha annyira akarsz mindenképpen nikotinmentes lötyit vegyél hozzá. Káros anyag nem nagyon van, jó minőségű lötyit szerezz be. Hosszú távú egészségre gyakorolt hatás tanulmány még nincs, de a rövidebb távúak elég biztatók.

Nekem jó mert tuti hogy jobb, mint a cigi. De mivel te nem cigizel ezért őszintén szólva inkább nem ajánlom.

2017. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hogyha hosszútávon használod, akkor természetesen ez is káros egy idő múlva.


Ezeket az e-cigi-ket karban kell tartani, ajánlatos minden héten, vagy akár minden második héten kazánt cserélni benne.


E-liquid löttyel működnek, ezeket mindenféle ízben megtalálod. Számokkal jelölik az e-liquid nikotin tartalmát. Ezek a számok 0-tól 18-ig terjednek. Egyértelműen a 18-as a legerősebb, ezt leginkább azok az emberek használják, akik leszeretnének szokni a dohányzásról! Pontosabban van 6-os, 14-es, 18-as, illetve a nikotin mentes. Lehet hogy nem pontosan ezek a számozások vannak, de ha jól tudom akkor ezek vannak.


Mivel , te nem leszokni szeretnél a dohányzásról, csak puszta szórakozásból szeretnéd megvenni, illetve használni a terméket, ezért a nikotin mentes e-liquid-et használd ha nagyon szeretnéd. Ezekből is rengetek ízt találsz, bár ezt már döntsd el magad, hogy milyet szeretnél.


Dohányboltba lehet kapni az e-cigit , úgy ahogy a liquid-et is egyben. Az e-cigi-hez nem kapsz liquidet, tehát egyértelmű a válasz, neked kell mindig megvenni magadnak, bár ez szerintem nem volt kérdés, úgy ahogy a kazánt is. Általában 600-700Ft-ért már lehet kapni liquid-et. E-cigi-ből pedig nagyon sok féle van, de a legolcsóbb ha jól tudom 6000Ft. Bár ezt annyira nem ajánlom, ha füstölni szeretnél vele, de kipróbálásra teljesen alkalmas, és eltudod dönteni, hogy a jövőben szeretnél még füstölni, vagy nem.


Mindenféle képen én nem ajánlom hogy megvedd, hiszen egy pár hétig még használod, aztán eldobod, vagy a polcon fog megporosodni. Legalábbis nekem ez a személyes véleményem, illetve tapasztalatom. Illetve az e-cigi használatát sem ajánlom, főleg nem puszta szórakozásból. Természetesen nem egészséges , sőt, de nem fogsz meghalni pár használatától.


UI.: Ebből a készülékből egyáltalán nem füst jön ki, hanem egy gőz, avagy pára, tehát ennek semmi illata/szaga nincs, csak is a liquid-nek.


Remélem eléggé megfogalmaztam, és válaszokat kaptál a kérdéseidre.

2017. aug. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia #3-as, mi káros benne és mennyi idő múlva válik azzá?
2017. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogyha már napi szinten használod hetekig. Mivel párát tüdőzöl le , illetve szívsz be, a pára a tüdődre tapad úgy mondva, és ezáltal elkezdesz majd minimálisan köhögni, az elején.
2017. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ez rövidtávú kellemetlenség ami nem mindenkinél jön elő. Engem inkább a hosszabbtávú hatása érdekelne. Mondjuk egy 5 éves távlat, többre jelenleg nincs is értékelhető tanulmány (ezzel súgtam).
2017. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


Vannak pár tények, amiből egy kicsit ellehet igazodni.

2017. aug. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!