Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopomat legalább 5, de...

A laptopomat legalább 5, de volt, hogy 10 újraindítással se tudtam használni, mi baja van?

Figyelt kérdés
Úgy 6 hete vásároltam egy Lenovo Ideapad 110 típusú laptopot, Windows 7 van rajta, és 3 napja nem tudom használni rögtön amikor bekapcsolom, lefagy, most pl tízszer indítottam újra, a főkapcsolóval, és köztük egyszer csökkentett módban, és csak most, a tizenegyedik próbálkozásnál sikerült betöltenie rendesen egy weboldalt a böngészőnek. De nem csak a böngésző, hanem az egész gép fagy le mit tegyek vele?

#Windows 7 #laptop #Lenovo Ideapad 110
2017. aug. 23. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld visszavinni , vagy vidd szervízbe
2017. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Interneten vásároltam, és megnéztem, nem veszik vissza már.
2017. aug. 23. 16:14
 3/7 szántóvető ***** válasza:
húzd újra a wint.ha szerencséd van akkor magának a laptopnak nincs baja.
2017. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell vinned a budaörsi TXM szervízbe, az a garancia szervíze. Egyébként ha vásárlás előtt kérdezed, lebeszéltelek volna. Unokatestvéremék vettek tavaly tavasszal egy Lenovo Ideapad 100-at,első perctől akadozott. Tettek rá Windows10-et, ment is vele vagy három hónapig. Aztán nem töltött az akku, hanem tönkrement a merevlemez is. Tajvani műanyag gagyi. Van egy négy éves Lenovom, annak semmi baja sincs!
2017. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a leírását, harmatgyenge Celeron a proci, de Windows10-el árulják, azaz erre van beállítva az összes driver. Free DOS-szal vetted? Erre a laptopra KIZÁRÓLAG Windows10 telepíthető. Ha nem értesz hozzá, szervízben telepítenek rá pentdrive-val Windows10-et.
2017. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. aug. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!