Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézeres nyomtatót szeretnék...

Lézeres nyomtatót szeretnék vásárolni max 25000Ft-ig. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, kinek melyik márka jött be illetve hogy mit ajánlanátok, nem túl sűrű használatra. Illetve olyat, amihez nem drága az utángyártott patron. Köszönöm a hozzá értők segítségét.

2017. aug. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Színeset vagy feketét?
2017. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább fekete. De ha színes is van ilyen jó arban azt ajanlhattok. De egyebkent az hogy szines legyen nem feltetel.
2017. aug. 24. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én LEXMARK E220 asat használok már vagy 6 éve. 20000 alatti ár, és egyszeri toner csere volt eddig ( 6000.-) Elnyűhetetlen. Soha sem szárad be....
2017. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam hogy az már megszunt :/
2017. aug. 24. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ucsó 2 lézerem:

- HP LJ 1000 (eladva mert nem x64 kompatibilis)

- HP LJ 2200 (most is dolgozik)


Nem tudjuk, mennyit nyomtatnál. Ha sokat, akkor valami újabb (Pl Samsung) típust, újjonan.

Ha keveset (pár 100 lap havonta), valami régebbit, amihez van utángyártott toner.

2017. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Írtam hogy n3m túl sűrű használatra lenne véve. :) csak mégis ha kell valamit nyomtatni hirtelen (suli miatt) ne kelljen már szaladgálni máshova.

Köszönöm hogy írtál ezeknek utána olvasgatok. 😊

2017. aug. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!