Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videókártya 90%-os kihasználts...

Videókártya 90%-os kihasználtságon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A GPU-m driverén néztem meg, hogy miközben játszok a PUBG, vagy bármelyik újabb játékkal, a gpu-m kihasználtsága felmegy 90% vagy a fölé. Ez probléma lehet? A driverem azt írja, hogy a target 100%, de hiába veszem lejjebb a grafikát, felbontást, semmi sem javul.

Konfigom: i5 4460, GTX 1050 ti, 8 gb ram Válaszokat köszönöm!



2017. szept. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert a PUBG optimalizálatlan...a GTA V nekem tökéletesen fut...szerintem valamit el álitottál.



.

2017. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kezd el akadni a játék akkor miért baj, hogy 90%-on dolgozik a kártya?
2017. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek! Igazából azért, mert a ventillátorok nagyon pörögtek és nem igazán tudtam, hogy ha nagy %ban van kihasználva akkor lesz-e valami! Köszi mégegyszer!
2017. szept. 2. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!