Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baja a laptopomnak?

Mi a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Szinte lehetetlen vele írni...plusz billentyűzete van ,mert a sajátja már nem működik.Mikor írni kezdenék,hirtelen elkezd írni automatikusan nagyon sok számot,pl. a 3-ast.. a Num Lock-al tudom megállítani,de sokszor így se enged írni,vagy pl. egy betűt elkezd írni magától.. sokszor a képernyőt nem tudom feljebb görgetni.. egyszer már rakattam bele új winchestert,többet nem akarok rá költeni.. egy új egér és billentyűzet segít ezen,vagy lassan kuka ? Asus a típus.
2017. szept. 11. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Segít + lehet kell egy jó op is rá, az lehet akár linux is, pl, ubuntu vagy slacko, mint stb.
2017. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát amit #1 írt képtelen vagyok magyarra fordítani, ha Neked se megy, ne aggódj.

Én elsőre lekötném az eredeti billentyűt.

Lehet, megy vele a tapipad és kell hozzá csavarhúzó, de jelentős hibaforrástól szabadulsz. Ha már amúgyis rossz...

2017. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!