Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy valójaban van-e rejtett kamera a szobámban? 18L

Figyelt kérdés

Anyával tegnap veszekedtünk és azt mondta tudja, hogy idén sem tanulok. Jegyet még nem kaptunk a suliban abból nem tudhatja, a szobám ajtaja mindig csukva van, ő hatig dolgozik. Akkor még is honnan tudhatja, hogy tanulok-e?

Rákérdeztem hülyeségből hogy mi van? Rejtett kamera van a szobámban amin látod hogy mit csinálok? Erre azt mondta igen (nem tudom mennyire lehet komolyan venni)

Ez azért zavar engem ennyire mert volt nevelőapám nagyon betegesen megfigyelgetett mindent mert mindenről akart tudni, örülök hogy elköltöztünk mert nem volt semmi magánéletem tőle. Róla is el tudom hinni hogy rakott kamerát a régi szobámba.

Hogyan deríthetném ki hogy anyukám rakott-e?

Azért ő is mostanában eléggé kutakodó, megfigyelgető tipus pedig mindent elmondok neki.. :/



2017. szept. 14. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Spec eszköz kell hozzá, ami érzékeli. Nem hinném, hogy a

pénztárcádhoz szabták. Az ilyen olcsó, 10 dolláros kamera-

detektorok nem érzékelnek mindent, szóval azokba ne bízz,

felesleges pénzkidobás.

2017. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Talán egyszerűbb felderíteni, ha anyukád telefonját, vagy gépét megnézed, van-e rajta fura, nem szokványos program. A gépén, még nézd vissza az előzményeket is, az csak egy kattintás. A szobádban olyan helyen keresheted, ahonnan rálátni, mondjuk az íróasztalodra, ágyadra. Egyébként nem valószínű, mert vagy folyamatos áramot kell kapjon a kis kamera, (azt hamarabb megtalálod) vagy anyukádnak cserélgetnie kell a kamera tápját(elemét).
2017. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2017. szept. 14. 14:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Ti ha a helyében lennétek milyen helyekre rejtenétek egy szobában?
2017. szept. 14. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugraszd ki a nyulat a bokorból, csinálj valami olyasmit, amire muszáj reagálnia, amit nem bír szó nélkül hagyni.
2017. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ötletek erre? :D
2017. szept. 14. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél fel egy fiút.
2017. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak gondold végig! Anyukádnak vannak olyan híradástechnikai ismeretei, hogy egy ilyen eszközt üzembe tudna állítani?

Másrészt a jegyeid a suliban milyenek? Mert abból is rá lehet jönni a tanulás mértékére.

2017. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Középsulis éveimben már nem tanultam valami jól az igaz, szóval gondolhatja idén sem fogok biztos. De mondta mehetek dolgozni ha látja rosszul fogok idén is tanulni. Szóval idén mire lenne jó ha rosszul tanulnék?!

Rá kérdeztem és azt mondta nincs kamera a szobámban de hát azért ki tudja

2017. szept. 14. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Éjszakai megfigyelésnél az infra észrevehetően parázslik.

Táp: elem (nem megbízható mert hamar merül)

Tápegység, ezt meg könnyű észrevenni ha van..

Jeltovábbítás: utp kábel, szintén látható hogy vhol ki van vezetve, wifi: nem látod de jelet sugároz amit vmilyen "rádiós" kütyüvel érzékelni lehet.

2017. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!