Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnám beállítani?

Hátátikla kérdése:

Hol tudnám beállítani?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem az lenne hogy tegnap véletlen elinditottam a gépem és a billentyűzet teljesen megzavaradott.

1. Hol tudnám vissza állítani a billentyűzetet.

2. A gépen a netet Fn+F2 vel kell bekapcsolni (nem működik az Fn képernyő billentyüzeten sem) hol tudnám még bekapcsolni a netet.

A gép Asus és Windows 7 van rajta



2017. szept. 17. 23:02
 1/5 logs válasza:
Mit jelent, hogy véletlenül indítottad el a gépedet? A megzavarodott billentyűzeten minden gomb mást csinál, vagy csak pár? Laptop vagy PC?
2017. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
laptop és nem minden gomb csinál mást a véletlen elinditás alatt pedig azt értem hogy a mikor bejön a fekete képernyő és kiválaszthatod hogy nelyiket inditsa el itt rosszat valasztottam
2017. szept. 18. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaa értem mkre gondolsz az lemaradt hogy energia takarékos módban indjtottam el
2017. szept. 18. 19:18
 4/5 logs válasza:
ööö, ha tudsz választani (a "fekete képernyőn"), akkor válaszd a jól működőt, és probléma megoldva...
2017. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pár kiválasztottam a jó programot csak a billentyüzet maradt úgy
2017. okt. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!