Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lehetne a laptoppal csinálni?

Mit lehetne a laptoppal csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok amikor anyukám otthon volt Magyarországon vett az egyik ismerősünktől egy használt Asus laptopot, és azt mondja, hogy Windows 10 volt rajta

De amikor beszélni akartunk Messengeren nem tudta beállítani és ezért az egyik lakótársának mondta hogy segítsen neki, ő meg azt mondta, hogy túl bonyolult anyunak a Windows 10 ezért rak rá neki másikat (az idióta) és jól el is rontotta, mert most a képernyő (nem tudom hogy írjam le)összenyomott/széthúzott lett, és mikor elindítok egy filmet a szélei nem látszódnak

elvittük egy szerelőhöz és azt mondta hogy amikor valami illesztőprogramot vagy mit (nem nagyon értek én ezekhez XD) próbált rárakni, összeomlott az egész szóval ő sem tudta megcsinálni (vagy lehet hogy ha kicsit tovább próbálkozik akkor megtudta volna csinálni, nem tudom)

szóval valaki nem tudja hogy mégis mi lehet a probléma?



2017. szept. 19. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A képernyő beállítás hiányzik.

Meg lehet csinálni sztem semmi baja.

A gép erejéhez kell mérni az OP rendszerét!

2017. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be a képernyőfelbontást...jobb egér gomb klikk asztalon és stb...
2017. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet Ubuntut tett rá :)
2017. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az előfordulhat hogy valami gagyi képernyőt rakott bele?
2017. szept. 29. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát őőő izé. A FB Messenger független az oprendszertől, szóval a lakótársa egy igazi nagy zseni lehetett... Gondolom egy régebbi Windows-t rakott fel rá, ami alapból nem ismeri fel a laptop videókártyáját, ezért külön kell telepíteni annak a driverét.


Én a helyetekben visszaraknám a Windows 10-et.

2017. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!