Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell uj hutut beuzemelni?

Mayan125 kérdése:

Hogyan kell uj hutut beuzemelni?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok vele, hogy naiv a kerdes. Varakozasi idot stb tudom. Amire kivancsi lennek, kell-e valamilyen szerelest elvegezni, csovet bevezetni, eltavolitani esetleg dolgokat vagy csak egyszeruen bedugom a konnektorba?

2017. szept. 23. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell semmi, ha letelt a várakozási idő, bedugod, beállítod a hőfokot és ennyi.
2017. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. szept. 23. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte ki szoktam törölni ugyanúgy, mint amikor leolvasztom. Akkor legalább tudom, hogy valóban tiszta. Az utolsó szerelők, mesterek, szállítók, stb. ki tudja milyen mosatlan kézzel nyúlkáltak benne.
2017. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ja igen, ezt kihagytam, hogy kicsit átmosom kívül belül mielőtt beüzemelem, de gondoltam ez természetes.
2017. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vortrex ***** válasza:
Még azt szokták tanácsolni, hogy első alkalommal ne használd nagy fokozaton, csak miután már lehűlt
2017. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez hasznos tanacsnak bizonyult Vortrex. 3-as fokozaton inditottam eloszor de bejegesedett a belseje egy par ora utan igy lejjebb vettem.Koszonom mindnekinek!
2017. szept. 23. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Használjátok egészséggel!
2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonjuk utolso! :)
2017. szept. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!