Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A halogén izzó vagy a xenon...

Mentos kérdése:

A halogén izzó vagy a xenon (projektoros) fényszórónak hoszabb az élettartama gépjárművekben?

Figyelt kérdés
Főleg a suzuki sx4 s-crossban használt projektoros lámpa érdekelne hogy mennyire strapabíró?

2017. szept. 23. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.

Abból indulj ki hogy gyárilag mi kell bele.

Ha nem azt teszed bele, az átalakításnak számít.

Akkor is ha lehet venni a boltban bele való sz@rokat.

[link]

Kérd ki a Suzuki képviselet írásos véleményét, és ha ők a típusra engedélyezik, amire írásos pecsétes igazolást is hajlandóak kiállítani, akkor gyere vissza és beszélgetünk tovább.

Az ettől független kérdés hogy te ezektől eltekintve mit pakolsz bele mégis.

Ebben az esetben egyiket sem ajánlanám, inkább LED. De ezt sem az élettartam, hanem a funkcionális elvárások alapján, élettartam kategóriában ne várj sokat egyiktől sem. Ha meg az élettartam/költség hányados érdekel, akkor nem nagy a különbség. A halogén-xenon ára és az élettartama között hasonló az arány.

2017. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ledes fényforrások projektorban általában értékelhetetlenül szarok, meg amúgy is őrült drága, ami már megfelelő fényerőt adna.

Az élettartam meg kb lényegtelen ma, minden autóban van DRL, nem kell égetni nappal a tompítottat.

2017. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!