Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2016-os Macbook Pro-ban lehet...

2016-os Macbook Pro-ban lehet cserélni vagy bővíteni ram-ot?

Figyelt kérdés

És SSD-t?


A válaszokat köszönöm!



2017. szept. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem biztos lehet az is csak egy notebook.


Ha veszel macbook-ot az apple honlapján opcióként veheted nagyobb SSD-vel, szóval elvileg lehet bővíteni.


Szerintem vidd el egy apple szervizbe, pl. westend vagy istyle, és ott elmondják neked mi mennyi, de szerintem lehet bővíteni ram-ot is és SSD-t is.

2017. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Ha istyleban csináltatod akkor pont annyi mint az apple oldalán ha pluszba kérnéd.
2017. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet cserélni mindkettő fix az alaplapra forrasztva.

[link]

2017. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban rá van forrasztva. Ez qrva undorító húzás. Ha pl. tönkremegy az SSD, akkor lehet kivágni az egész gépet a francba ? Egyébként biztos lehet valahogy cserélni ezeket, ha a bolt is ad lehetőséget, hogy pl. hány GB ramot kérsz plusszba. Csak nehezebb megoldani házilag a cserét, mint normál esetben. Az a szerencséje az Apple-nek, hogy normális Windows laptop alternatíva nem sok van + a Windows 10-től hánynom kell.
2017. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen.
2017. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!