Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kizártam magan a Pinterest...

Kizártam magan a Pinterest fiókomból, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem melyik e-mail címmel regisztráltam és most nem tudok belépni, a felhasználó nevemet tudom, és a jelszavam is csak a regisztrált e-mailomat nem.


Nem tudnék valahogy felhasználónévvel visszalépni?


Előre is köszi! :) :(



2017. okt. 7. 14:02
 1/2 Captain Logic ***** válasza:
Elfelejtett jelszó funkciót tetszik ismerni? Az küld neked egy emailt, és helyben is vagyunk, megvan melyik címeddel regisztráltál.
2017. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, csak, hogy meg kell adni az e-mail címet, hogy elkérjem a jelszót, és a jelszót tudom is, viszont a 600 000 e-amil közül fogalmam sincs melyikkel regisztráltam, mert lehetett ez google fiók, facebook (bár ezeket már néztem), vagy bármelyik e-mail.


Ha kívülről rámegyek a fiókomra, tt nem tudom megnézni milyen e-maillal regisztráltam?


Egyébként köszi! :D

2017. okt. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!