Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Régi laptopokat hol tudok...

Régi laptopokat hol tudok leadni, környezetkímélően, hogy ne egyszerűen a kukába legyen kidobva?

Figyelt kérdés
Bónusz pont ha beszámítják, ha újat vásárolok, esetleg adnak érte egy minimális pénzt :)

2017. okt. 9. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ahol vásárolsz ott leadhatod, de pénz nem jár érte.

Mit is mondtál, melyik bolygó, kontinens, ország illetve település érdekel? Mert a gondolatolvasó kollégák éppen ebédelni mentek.

2017. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Add egy rászorulónak ajándékba inkább, mint le valahova, mert 2 perc múlva meghirdetik jó haszonnal.

A régi gondolom működőt jelent...

2017. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként a lakhelyed szerinti hulladékudvarban leadhatod. Jogi személyként szállítólevéllel hulladéklerakó telepen (ott ürítik a kukásautókat is), illetve van jópár hulladékfeldolgozó vállakozás, ahol az aranyat tartalmazó készülékekért (márpedig aegy laptopban van jópár mg) pénzt is adnak.
2017. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.) Az eszközök régiek, nem én vásároltam őket, fogalmam sincs ki volt az eladó. Ezzel együtt valoszinusitem, hogy amennyiben kisebb boltban tortent a vasarlas a hely mar megszunt.

A a gondolatolvasó kollégáknak joetvagyat - a valasz haszontalan.


2.) Mukodik igen. Milyen raszorulonak gondoltad? Ha felrakom a netre azzal, hogy ingyen elviheto akkor aki jelentkezik erte raszorulo lesz es nem fogja megprobalni eladni utana 2 perccel?

Ugyan.



3.) Kosz,ezt mar megjartam, max 300 forintot ajanlottak erte ha elviszem, az isten hata mogotti telepukre.


---------------


Egyszerubb lesz leadni a MediaMarkt-ban for free, az "ertekesebb" alkatreszeket kiszedni es eladani külön.

2017. okt. 10. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

"1.) Az eszközök régiek, nem én vásároltam őket, fogalmam sincs ki volt az eladó. Ezzel együtt valoszinusitem, hogy amennyiben kisebb boltban tortent a vasarlas a hely mar megszunt.

A a gondolatolvasó kollégáknak joetvagyat - a valasz haszontalan. "


A vásárlás helye az, ahol vásárolsz egy újat. Tehát azonnal tudni fogod hogy hol van, mert ott fogsz fizetni a pénztárnál.

2017. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pedig teljesen jól válaszolt az egyes.

te az a fajta vagy, aki abba rúg, aki segíteni próbál!

2017. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehat, hogy informacio is keruljon ide... a MediaMarktnal le lehet adni, de mivel jelenleg ilyen tipusu akciojuk nincs ezert nem jar ere semmi. A PC es laptop bontoknal gepe valogatja, hogy mit vesznek at, a kifutott eszkozok ritkan nepszeruek, esetleg a tapert jar egy nagyon kicsi osszeg.
2017. okt. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!