Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hyundai I30 bluetooth telefon...

Blaisejudge kérdése:

Hyundai I30 bluetooth telefon kormányról vezérléskor a léptetés hogy működik?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

2015-ös évjáratú I30-at vettem használtan és a bluetooth telefonálásban kérnék segítséget. Pontosabb a multimédia egység irányításában. Sokszor csak úgy tudok léptetni, hogy az anyós ülés felőli tekerő gombbal léptetek le és fel és ez elég kényelmetlen vezetés közben. Mint pl amikor a kormányon lévő kezelőgombbal előhívom az utolsó hívásokat és mikor szeretnék lejjebb vagy feljebb menni egy korábban hívott számra a kormányról nem tudom melyik gombbal lehet tovább gördíteni. Csak a már említett messze levővel sikerül. És ott is rendszerint rossz irányba indulok el a kereséssel. A használati utasításban nem találtam rá megoldást. Ezért kérlek titeket, hogy ha valaki tud akkor segítsen.

Előre is köszönöm!



#bluetooth #Kormányról vezérlés
2017. okt. 10. 11:41
 1/1 Pálpusztai Dezső válasza:
Csak a tekerő gombbal tudsz léptetni.Inkább válaszd a hanghívást.Bár még olyan nem fordult elő velem,hogy azt hívtam volna fel vele akit szerettem volna.
2017. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!