Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem jó a power bankem?

Nem jó a power bankem?

Figyelt kérdés
Netről rendeltem 10000 mAh-sat, de 20000-set kaptam. Ennek ellére kétszer nem képes feltölteni a telóm 2200-as aksiját. Mit csináljak?

2017. okt. 18. 09:11
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
Küld vissza, vagy cseréld ki benne az akkukat jó minőségű. nagy kapacitású Lion akkukra.
2017. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a 20000Ah-ás akkuk nagy kamuk a negyedét sem tudja.

Minél nagyobb a tárolókapacitás annál nagyobb a méret is lásd autó akkumulátor.

Egy ilyen teljesítményű akku legalább egy féltégla méretű kellene,hogy legyen.

2017. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az! Nehéz is, meg vastag, nagy
2017. okt. 18. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:

egy 20Ah akku kb akkora, mintha két telefont egymásra

raknál. Az ilyen 9000mAh 18650-es aksik, amiket Alin

és társain árulnak, kamuk, fizikálisan nem képesek be-

letölteni akkora felvevőközeget.

Nézz meg egy autóaksit. Kb képzeld el, hogy 15-öd akkora

lenne a 20aH li-ion aksi. Gyanús, hogy a tied kisebb...

2017. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ttibo ***** válasza:
Nem kaptál te 2.000mah akksit. Megnyugtatlak. Kínai gagyi szarok névleges teljesítményét nyugodtan oszd el 10-15-el!
2017. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Ne rendelj olyan helyről, ahol nem tudod visszanézni a vevői véleményezéseket. Akkor előre tudod, hogy ne vedd meg a gagyi vackot.

Geeken kinéztem egy jónak tűnő 16.000 mAh kapacitásúnak kiírt powerbankot, végignéztem a kb. 20 vevői reakciót, mindenki dicsérte, konkrétumokat is írnak, pl. egyik vevő leírta, hogy a Note 5 phabletjét 4X tudta vele teletölteni 15%-ról, szóval minimum 10-12.000 mAh-t tényleg tud.

Ezt meg merem venni.


De amikor ott van egy állítólagos 20.000 mAh-s bigyó, amire a vevők azt írják, hogy nem veszi a töltést, 3000-es telót egyszer tud csak feltölteni, rohadtul melegszik töltéskor satöbbi, akkor nem nyúlok bele.


Online is lehet jót venni, csak ésszel kell vásárolni.

2017. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!