Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez mennyire megbízható oldal?...

Ez mennyire megbízható oldal? (Lent)

Figyelt kérdés

Ez szerintetek megbízható? Egy ilyen óra alap esetben 1 milla körül van,itt meg kb.50 rugó...tudom,hogy ez egy replica/hamisítvány/de mivel alapjáraton ilyen drága,így direkt ilyet keresek.... Másik kérdésem az lenne,hogy a fekete verzió az rosszul állna egy lánynak? Nagyon beleszerettem a feketébe,tesóm szerint nem lánynak való,mert inkább fiús...

A link:


[link]



2017. okt. 23. 10:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Száz rugóért itthon(!) beballagsz egy óraboltba bármelyik plázában, és választasz egy eredeti(!) svájci(!) mechanikus(!) órát, ami még szép is.


Ne hülyéskedj már, hogy egy szart se érő hamisítványra akarsz ennyi pénzt kidobni.

2017. okt. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát oké,de nekem a kedvenc filmem a Kingsman és ott ilyen órák vannak...
2017. okt. 24. 15:54
 13/18 A kérdező kommentje:
Meg persze ugye tetszik is,de az eredeti ára másfél milla...
2017. okt. 24. 15:54
 14/18 anonim válasza:

Vegyél Michael Cors órát vagy egyébb dolgok is vannak női táskák stb....kb 300€

A lányok szeretik ezt a markát.

2017. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Látom sokan küszködnek szövegértési problémákkal...van ez az óra...kingsman fan vagyok + amúgy is tetszik az óra...nincs másfél millám rá,ezért szeretnék replikát...
2017. okt. 24. 18:26
 16/18 anonim ***** válasza:
Értjük mi a problémádat, csak éppen körberöhögünk miatta.
2017. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Vicces...ja,biztos erted...valahogy nem sikerult felfogni...mar nem azert,de ku*vara nem kaptam valaszt arra,hogy fius-e egy lanynak vagy meg belefer...erre konkretan senki nem valaszolt te barom...olvassal mielott ugatsz
2017. okt. 24. 20:58
 18/18 anonim válasza:
szerintem sem lanynak valo, fius.. en is Kingsman fan vagyok, de azt az orat nem vennem fel, tul fius 23/l
2017. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!