Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond az e-cigivel?

Mi lehet a gond az e-cigivel?

Figyelt kérdés
Nos, van egy joyetech ego aio készülékem (e-cigaretta) és 2 napja elkezdte velem azt csinálni, hogy először azt jelzi lemerült, majd ha felrakom tölteni egy idő után nem világít pirosan, vagy csak kéken világít mintha feltöltött volna, de nem tölt semmit, és akármikor szívom azt jelzi, hogy le van merülve, majd kicsit megtisztítom, vagy letekerem a fejet és újra visszateszem, illetve a töltőt forgatom benne, hogy jelezze, hogy tölt (mert gondoltam rá, hogy a csatlakozó/kábel a hibás) egy idő után működik. Tudom okosabb lenne szervízbe vinnem, de hátha itt is kapok észszerű magyarázatot.

2017. okt. 24. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az EGO fehéren világit ha fel van töltve nem kéken. A tölrő alapból is silány minőségű, Folyton rosszul érintkezik. De szerintem szimplán meghalt az akksi
2017. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kék, mert változtatható, hogy milyen színű legyen és mindig az adott színnel világít, ha feltöltött (legalább is ez úgy működik)
2017. okt. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!