Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A diginel vagyok par eve. Ma...

A diginel vagyok par eve. Ma valtottam 1000-es netcsomagra, eddig kisebb volt. A digi altal adott ZTE routert hasznaltam eddig amin telefon CaTV, stb. Portok voltak. Van e lehetosegem hasznalni majd egy masik routert a jobb internet erdekeben?

Figyelt kérdés
Hallottam valami bridge modrol, es hogy a digi ezt elintezi, csak be kell telefonalnom hozzajuk. Ez hogy mukodik valojaban? Tenyleg csak egy telefon az egesz, es tudom hasznalni a masik routert? Es ha igen, akkor milyen adatok kellenek hozza?

2017. okt. 25. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, erre most én is kíváncsi vagyok!
2017. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én routerem Huawei, ONT-s és nem lehet rajta portot nyitni, így most végre elárulták, hogy azért, mert routed módban van. Ha akarok portot nyitni, szóljak, s átállítják bridge módra.
2017. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!