Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudok ilyen e-cigit...

Honnan tudok ilyen e-cigit rendelni/ hol tudok ilyet venni? Smok Vape Pen Plus

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék venni egy e-cigit,és most végre eljött ez a pillanat. Csak nemtudom hogy hol vegyek. Lehetőleg rendeléssel szeretném. Találtam egy magyar oldalt,de ott drágább mint külföldön. (12.000,külföldön 29$)

Tudtok valamilyen boltot/webshopot ahonnan rendelni tudok? Ha tudtok jobb fajtát hasonló árban,azt megköszönném! Annyi a lényeg hogy "legyen füstje" ,szóval ne csak egy kis alig látszódó füstöt fújjak ki. És még egy kérdés,hogy ugye magához a termékhez nem adnak e-liquidet? És a készüléket milyen gyakorisággal/hogyan kell tisztítani? Láttam egy videót,ahol azt hiszem a porlasztóval csináltak valamit,azt nekem kell megcsinálnom vagy azt alapból megcsinálták? (Valami fém csőbe vattát vagy mit dugnak,és ráöntenek valami folyadékot,és ez adja a füstöt.)

Elnézést a tudatlanság mért,ez az első e-cigim. Csak normális válaszokat várok!



2017. nov. 1. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!