Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy a fejhallgatóm ne véletlenszerűen játssza le a számokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fejhallgatóm,(STEREO DYNAMIC HEADPHONES) ami SD-kártyával működik (vezeték nélküli) és észrevettem, hogy a számokat átugorja, és csak 1-2 játszik le. A használati útmutató sajnos már nincs meg, de többen is azt mondták, hogy be lehet állítani, hogy ne hagyjon ki zenéket, hanem sorban játssza le őket. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!

2017. nov. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a használati útmutatóra és olvasd el.
2017. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább ne írtál volna. A neten nem találtam meg.
2017. nov. 4. 15:01
 3/7 Szirty ***** válasza:

"A neten nem találtam meg."


Hát ha úgy kerested hogy "STEREO DYNAMIC HEADPHONES" akkor nem csoda :D

Az olyan mint ha az autódhoz úgy keresnél alkatrészt, hogy "elsőkerék meghajtású, kék benzines".


A gyártó és a típus bevonása a keresésbe segíthet...


A számok átugrálása egyébként attól is lehet, hogy az MP3-aid között van olyan amit nem tud dekódolni.

Pl. van közte CBR meg VBR is, vagy nem ismeri valamelyik bitrátát. Esetleg nem tudja 100%-osan olvasni az SD kártyát...

2017. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Inkább ne írtál volna. "

Ja, értelek.

Nem tudod a típusát, találjuk ki neked, keressünk rá, írjuk be, hogy csak el kelljen olvasnod.

2017. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő köszönöm, utánajárok. Neked is, és a 3. kommentelőnek is mondanám, hogy a készüléket úgy örököltem, a hozzá tartozó leírás ezért nincs meg, a típusa meg ha fel is volt tüntetve a készüléken, már lekopott róla. Persze főként ezek után megértem, hogy azt mondjátok "ez nem tud semmit róla, így hogy segíthetnénk neki", ami igaz is. De meg lehet ezt mondani rosszindulatú komment nélkül is. Azért írtam ide, hátha tud valaki valami megoldást rá. Ha értelmetlennek tartod a kérdést, akkor nem kell rá venni a fáradtságot, hogy bepötyögj egy választ, ami nem viszi előrébb az ügyet. Nem szeretnék ugráltatni senkit, de mivel hosszas keresés után sem találtam rá választ, ismerősök se tudtak segíteni, gondoltam miért ne, írok ide, hátha tudja valaki, hogy akár gyártmánytól függetlenül, alap esetben miket érdemes kipróbálni, hogy működjön a dolog.
2017. nov. 5. 13:48
 6/7 Szirty ***** válasza:

"De meg lehet ezt mondani rosszindulatú komment nélkül is."


Hol volt itt rosszindulat?

2017. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szirty nem neked szólt, hanem a másik kommentelőnek. A te kommented lévén megnéztem hogy milyen típusúak a fájlok, mind megegyezett. Letöröltem mindent a kártyáról, aztán újra rátettem a zenéket. Kipróbáltam, és mindent szépen lejátszott. Aztán újra bekapcsoltam a fejhallgatót, és megint nem volt jó, szóval valószínű hogy vagy a kártya, vagy az eszköz nem mükődik rendeltetésszerűen. Mindenesetre köszönöm a válaszodat!
2017. nov. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!