Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erősítő kell egy...

Milyen erősítő kell egy multieffektpedálhoz?

Figyelt kérdés

Van egy kis 6 wattos erősítőm (nem valami jó minőségű)és ha egy Boss me25 pedált vennék hozzá akkor működnének rajta az effektek?

Vagy inkább egy jobb erősítő?nekem jobb lenne ha effektpedált vennék erősítő helyett mert nincs sok hely a szobámban



2017. nov. 6. 14:13
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gitárerősítő? Fog működni, de ha nem vagy megelégedve a hangminőséggel, akkor másik kell. De elműködik fejhallgatón is, akár egy fejhallgató erősítővel.
2017. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. nov. 6. 15:24
 3/6 anonim válasza:

Az ilyen gyakorló kombók inkább csak elrontják a multieffekt hangját.

Többet érne a multi+fülhallgató kombináció.

+ nagy előny ha van rajta USB-ASIO port gyakorláshoz.

Az én VOX Tonelab multim Creative PC hangszórókon jobban szólt mint haverom kis erősítője.

Ezeket nem éri megvenni, nagyon bóvlik.

Más kérdés, hogy élőben egy fullcsöves erősítőfej igazi hangjánál viszont nincs jobb.

2017. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Otthon én is fülessel használok effektet, szerintem is jobb. Persze az erősítő nagyon meghatározza a hangzást.
2017. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj beszerezni egy line6-ot. Ezeknek elég jó hangjuk van ehhez.
2017. nov. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Normális Line6 multi mondjuk nem épp ebben az árban mozog...
2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!