Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy technika Tv-m 2-3 éve...

Van egy technika Tv-m 2-3 éve vettem a tescoba és amikor be kapcsoltam a tv-t nem volt kép de próbálkoztam hátha csak a HDMI de egyátalán nincs kép de bekapcsolni betudom. Menjek vele szerelőhöz vagy ezt házilag is tudom orvosolni vagy kuka?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy TVszerelő, javaslom keress valakit.
2017. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elárulom neked hogy ezt még egy tv szerelő se fogja tudni ovosolni, vagy annyiba fog kerülni mint egy új technika tv
2017. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyire nulla infó alapján azért nem merném így kijelenteni.

Lehet, csak 1-2 háttérvilágítás LED szállt el, ami nem drágán cserélhető.

A készülék tulajdonosa döntse el szerintem, hogy mennyit ér neki a dolog, 2-3 éves készülékben azért még vannak működő alkatrészek.

2017. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy ezt házilag is tudom orvosolni..


Adtak tippet, nézd meg megy-e a háttérvilágítás.

2017. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Típushibája ezeknek a háttérvilágítás, ami javítható.


Próbára van egy trükk, ha SCART-ra dugok egy set top boxot (DVB-T vagy ami van), az automatikusan a bemenetre vált, miután a SCART-nak van egy ilyen tulajdonsága, hogy kapcsolófeszültséget küld a TV-re.


Tehát így vaktában is átkapcsol és a hang működik, esetleg még a hangerőt kell feltolni.


Ebből lehet következtetni általában, hogy valószínűleg csak a háttérvilágítás hibás, persze ennek vannak még további szakmai részletei, hogy mit kell ellenőrizni stb., de ez laikus szempontból most mellékes.

2018. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!