Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok (notebook)?

Mit ajánlanátok (notebook)?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és szeretnék karácsonyra egy notebookot (igazából a cél laptop lett volna, mert jelenleg egy ősrégi számítógépet használok, de úgy láttam, hogy a notebook-ot kevesebbért is lehet találni, és szerintem nekem az is elég lenne).

Alapvetően tanuláshoz kellene, de néznék rajta filmeket is (tehát nem árt egy jó hangszóró), viszont játékokat nem igazán használok, arra nincs szükség.

A helyzet az, hogy nem igazán értek akülönféle részletes leírásokhoz, szóval igazából az segítene, ha tudnátok egy típust/fajtát/márkát ajánlani.

Ja és még az elejéhez: ilyen 50-60 ezerért keresek...


a válaszokat előre is köszi



2017. nov. 12. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
és ezt kihagytam: ha tudtok mást, ami nem laptop, hanem ilyen hasonló, akkor az is jó, nem ragaszkodom a notebook-hoz
2017. nov. 12. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:

50-60.000?


Az elég kevés, kellene vagy 100.000Ft, hogy egy windows 10-es notebook-ot kapj.

2017. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy használt HP EliteBook 8460P volna a legjobb, amit ebből a pénzből ki tudnálhozni
2017. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, gondolokodom rajtuk
2017. nov. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!