Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismer valaki egy jó fordítópro...

Ismer valaki egy jó fordítóprogramot?

Figyelt kérdés

Tudom, most sokan felhördülnek. Hogy de hát ott van a Google fordítója! Meg a webforditás.hu oldal. Csakhogy! Azoknak van egy korlátja. 500 karakternél nem lehet többet fordítani egyszerre. Én viszont minimum két A4 –es oldalnyi, vagy még többet fordítanék egyszerre. Nem! Nem akarom több tarabbra szedni a szöveget. (Épp ez a lényeg…)

Tudom, hogy van élet a google fordítóján túl is. mert használtam is régebben ilyen fordító programot. Csaját elfelejtettem a nevét.

Ezért a segítségetek kérem!

Angolból magyarra fordítanám a szöveget…



2017. nov. 14. 10:44
 1/1 anonim válasza:

OneDrive-ra feltöltöd, és ott le tudod fordítani. 100-160 oldalas dokumentumokat is lefordította angolról németre, és viszonylag kevés utómunka kellet. Magyarra semmi sem fog jól fordítani, szóval sokat kell még foglalkozni vele, OneDrive fordítással is.


Viszont azt hiszem csak vállalati verzióval működik!

2017. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!